Fontanas „Vandens užsklanda“, Antežeriai

Fontanas „Vandens užsklanda“, Antežeriai

Fontano sistemą sudaro į Cor -ten rūdijančio plieno arką integruotas purkštukų kolektorius su 100 vnt. vandens purkštukų ir LED apšvietimu.
Fontanas formuoja vertikalias vandens sroves, srovės Visus purkštukus aptarnauja vienas išcentrinis, sauso pastatymo siurblys sumontuotas techninėje talpoje. Fontano srovių darbo režimas valdomas fontano valdymo ir apsaugos skydo.
Fontanas neturi jokio antžeminio vandens baseino, todėl nesukuria jokios vizualinės taršos, vanduo surenkamas per lataką esant fontano plokštėje tiesiai po vandens srovėmis. Vanduo fontane cirkuliuoja uždara apytakine sistema, iš fontano zonos surenkamas per grindinyje esantį lataką, bei savitakiniais PVC vamzdynais nuteka į fontano balansinę talpyklą. Iš fontano balansinės talpyklos, vanduo, siurbliais ir spudiminiu vamzdynu gražinamas į purkštukus.
Fontano technologinė įranga; filtravimo ir cirkuliaciniai siurbliai, reagentų dozavimo automatika, valdymo skydas, ir t.t.; bus montuojama pastato rūsyje esančioje techninėje patalpoje.

Užsakovas statytojas: UAB Grand Hause“
Rangovas ir projekto autorius: UAB „Poolservice.LT“
Techninis konsultantas: Mantvydas Šakalys