Apie mus

UAB „Poolservice.LT“ bendrovė įkurta 1997 metais , atestuota LR Aplinkos ministerijos ir Energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos, per savo gyvavimo metus tapo žinoma bei vertinama būtent dėl aukštos kokybės inžinerinių sprendimų ir paslaugų. Tuo didžiuojamės ir jaučiamės įpareigoti entuziastingai tęsti savo veiklą bei dar labiau tobulinti ir plėsti savo veiklos lauką, Integruoti modernias technologijas bei inovatyvų dizainą.

Mūsų bendrovėje dirba patyrę inžinieriai, talentingi projektuotojai ir technikai, turintys daugelio metų darbo patirtį baseinų, fontanų bei tvenkinių įrengimo ir priežiūros srityse.

Skaityti daugiau

Nuolat ieškome naujų ir kūrybiškų sprendimų, dirbame su įvairiais projektais: įrengiame lauko ir vidaus privačius bei komercinius baseinus, dekoratyvinius (stacionarius arba plaukiojančius) fontanus ir tvenkinius visoje Lietuvoje.

Vanduo – viena svarbiausių mūsų planetos stichijų. Vandenį matome kaip mediją, gebančią kurti žmogaus emocijas, nuo harmoningų tvenkinių iki modernių fontanų, ar poilsį bei atsipalaidavimą teikiančių baseinų.

UAB „Poolservice.LT“ finansiškai garantuoja sumontuotos įrangos saugumą ir patikimumą – įmonė yra apsidraudusi produkto ir paslaugos civilinės atsakomybės draudimu 290.000 Eurų sumai.

UAB „Poolservice.LT“ yra įtraukta į Viešųjų pirkimų tarnybos patvirtintų tiekėjų sąrašus.
Keletą mūsų įgyvendintų projektų pamatysite ir šioje svetainėje. Čia surasite baseinų, fontanų ir dekoratyvinių tvenkinių įrangos, kurią naudojame, pavyzdžių.

Objektų video www.youtube.com/channel/UC2N_4qu6W-loyVTw05_007A

show less

Paslaugos

Projektavimas

Pirma projektų rengimo ir įgyvendinimo stadija – projektavimas. Suprasdami, kad šis etapas itin svarbus, jam skiriame daug laiko ir energijos. Tikime, kad gero rezultato galima pasiekti tik kruopščiai dirbant nuo pirminės idėjos iki jos realizavimo. Viso projekto įgyvendinimo proceso metu konsultuojame klientus ir bendradarbiaujame su užsakovais, architektais, dizaineriais, statybų įmonėmis.

Įrengimas

Įrenginėjame visuss įmanomus vandens objektus. Jūsų sugalvotai idėjai įgyvendinti mūsų specialistų komanda gali pasiūlyti geriausią sprendimą ir jį įrengti.

Aptarnavimas

Kiekvienam vandens Įrenginiui, taip pat ir baseinams ar fontanams nuolat reikia priežiūros. Atsižvelgdami į įrenginių aplinkos specifiką, priežiūrą planuojame ir atliekame visapusiškai bei kompleksiškai. Jei vandens objektas didelis ir klientas pageidauja, priežiūra atliekame atskirais etapais ir priežiūra atitinką kiekvieno kliento objekto specifiką.

Produktai

FONTANAI

Fontanų kūrimas ir įrengimas – tai darbas, reikalaujantis gebėjimo derinti kūrybiškumą ir technines žinias. Mūsų komandos profesionalai ne vienerius metus kuria išskirtinius fontanus, tam pasitelkia ne tik savo įgytas žinias, bet ir nuolat seka užsienio eksterjero naujienas, ieško įkvėpimo menininkų kūriniuose ir gamtoje – visa tai tam, kad savo klientams galėtų pasiūlyti įdomius bei unikalius fontanų sprendimus.

BASEINAI

Siūlome baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

EKO TVENKINIAI

EKO tvenkiniai – tai, tarsi, dekoratyviniai tvenkiniai su integruotais plaukimo baseinais. EKO baseinai yra džiaugsmo šaltinis jų savininkams ir leidžia mėgautis ne tik išskirtinio grožio gamta, bet ir juose plaukyti. Ši naujovė sparčiai plinta ir yra itin mėgstama daugelyje pasaulio šalių, kadangi tai ne tik dekoratyvinis baseinas, bet ir natūralus baseinas viename, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir žavintis savo unikalumu.

Atlikti Darbai

Filtras
  • Rodyti visus
  • Fontanai
  • Baseinai
  • Eco tvenkiniai

Zaraso ežero fontanas

Vokiečių gatvės fontanas Vilniuje

Veisiejų muzikinis fontanas

Vašingtono aikštė Vilniuje

S7 Mitnija, „Atspindžio baseinas“ Vilniuje

PC Tilžė

Odminių skveras Vilniuje

Mambo pica

Kudirkos aikštė Vilniuje

Kauno vandenų plauokiojantis fontas

Justininškių fontanas

Jonavos optikos fontanas

Kontaktai

Švitrigailos g. 3 , Vilnius

Tel. +370 659 54545

info@poolservice.lt

UAB Poolservice.LT