Straipsniai

Fontanai - papuoškite aplinką!

Tradicinė fontano reikšmė buvo „vandens šaltins, indas, į kurį subėgdavo švarus vanduo ir ištekėdavo lauk“. Tokie fontanėliai buvo sieniniai arba šaltinio formos. Vanduo jais tekėdavo įvairiausiais paviršiais: per akmenis, geležį ar betoną, o pirminė jų paskirtis buvo – viešasis vandens tiekimas miestų gyventojams.
Pirmųjų fontanų veikimo principas buvo sukeliamas natūralia gravitacija. Vanduo buvo tiekiamas iš natūralaus šaltinio arba per viaduką nuo aukščiau esančio telkinio(tokiu būdu susidarydavo nemažas vandens spaudimas).

Plačiau...

Kas yra baseinas?

kaip tai padarytis Baseinas yra sudėtingas patikimos konstrukcijos ir griežtus saugumo bei higienos reikalavimus atitinkantis hidrotechninis statinys, kuris teisingai įrengtas ir taisyklingai prižiūrimas suteikia maksimalų komfortą ir malonumą. Ir pagaliau baseinas, tai puikus dizainas, originalios formos, interjero bei kraštovaizdžio puošmena. Kiekvienas baseinas turi vandens valymo sistemą, kurioje nepertraukiamai vyksta recirkuliacija, filtravimas ir nukensminimas.

Plačiau...

Spauda apie mus

spauda apie mus Čia galite rasti nuorodas į įvairius spaudoje pasirodančius straipsnius baseinų tematika.

Plačiau...